Keilas alustab veebruar 2021 kaassõltuvuse/suhtesõltuvuse toetusgrupp


Mina olen Kairit, taastuv kaassõltlane ja kogemusnõustaja.
Mis on kogemusnõustamine, mis on minu taust ja teekond, sellest saad lähemalt lugeda SIIN lehel. Kuna olen ise olnud pikalt kaassõltlane, lisaks veel ka ATL (alkohooliku täiskasvanud laps), siis tean, et selles olukorras on kõrvaline abi väga hinnaline. Mina ei saanud sellega üksi hakkama, mind toetasid mitmed inimesed. Nüüd, olles läbi käinud pika tee, et teha rahu oma minevikuga ja taas üles leida oma mina ja oma rada ning õppinud kogemusnõustajaks – nüüd olen ma valmis olema toeks neile, kes samas kohas kinni on ja ise üksi ei jaksa…
Mis viitab üldse kaassõltuvusele/suhtesõltuvusele, kirjutasin sellest SIIN. Kui tunned endas samuti vajadust olla maailmapäästja või oled lihtsalt oma eluga puntras, oled väga oodatud meie toetusgruppi! Just täpselt sellisena nagu sa oled…

Toetusgrupp Keila Teraapiakeskuses

Olen osalenud mitme kaassõltuvuse grupi toimetamise juures Tartus ja Tallinnas ning näen kui väga vajalik ja tõhus see on. Seega otsustasin ellu kutsuda sarnase grupi ka Keilasse. Tean, et siin ümbruskonnas on inimesi, kellel oleks sellest abi…

Mis üldse kujutab endast toetusgrupp? Kirjutasin sellest lähemalt SIIN postituses.
Grupp pole kindlasti koht, kus osalejad üksteise võidu lihtsalt lobisevad. See on turvaline paik, kus sul on võimalus:
-soovi korral jagada oma lugu
-kuulata teiste lugusid ja kogemusi
-saada osa grupi toetusest
-liikuda edasi toetavas keskkonnas
-saada kinnitust, et sinuga ei ole midagi valesti
Igal kohtumisel käsitleme ühte teemat, mis toetab kaassõltuvuse mustrite mõistmist ja teadlikumat enesekäitumist. Mõned märksõnad: päritolupere mõjud, emotsioonid, reageerimine, kontrolliv käitumine, kaitsekäitumine, ohvriroll, piirid, suhe iseendaga, eemaldumine-klammerdumine jne. Teeme praktilisi ülesandeid ja arutleme koos ühiste teemade üle.

Grupp on avalik, see tähendab, et vabade kohtade olemasolul saab grupiga igal ajal liituda. Ja see, kes mõni aeg kohtumistel käinuna tunnetab, et on soov lõpetada, siis on see samuti võimalik igal hetkel.
Pakun võimalust enne grupiga liitumist tulla soovi korral personaalsele vastuvõtule. Saame kahekesi koos rahulikult asja arutada ja plaani pidada.

Keila grupp alustab 1.veebruar 2021. Osalema mahub max 8 inimest. Hakkame koos käima korra nädalas E kell 18.30-20.30, Keila Teraapiakeskuse hubases majas.
ESIMENE kord on alati kõigile TASUTA! Saad tulla vaatama ja kuulama ja alles siis otsustada, kas see grupp on sinu jaoks sobiv või mitte.
Kui otsustad meiega liituda, siis osalustasu on 45€ kuus.
Grupp on turvaline koht, siin räägitud jutud jäävad siia ruumi ja usaldus on siin väärtus number 1!
Grupiga liitumiseks palun täida ära VORM.
TAGASISIDE minu tegemiste kohta kogemusnõustamise klientide poolt on kirja pandud SIIN.

Olen Sinu jaoks olemas!
Kairit Krumm
kairit.krumm@gmail.com
Tel. 5098194