KALDA TALU

Meie pere suvekodu asub Peipsi järve kaldal ja nimigi on sellest tulnud – KALDA TALU. Kuna koht on imeilus, siis jagame rõõmuga seda suvituskohta ka teistele. Oleme rajanud turismitalu ja võõrustame külalisi juba alates 2014. aastast.
Miks mitte veeta suve ilusamad päevad imelise Peipsi järve veerel asuvas Kalda talus. Siin on päike ja heinamaa, rand ja lõhnav männimets. Kui oled rahu ja vaikuseotsija, saad lõpuks ometi mahti lugeda läbi pikalt ootele jäänud raamatud või lesida kuldsel rannaliival ning imetleda pilvelaevu.
Tegevust on ka aktiivsele spordisõbrale. Meil on läheduses RMK matkarajad ja mõnusad külavaheteed rattaretkeks. Mängimiseks on pinks, koroona, korvpall, rannavõrkpall, sulgpall, petanq jne. Majutuseks on privaatne külalistemaja ja väike kämpingumajake. Mahutame 10-12 inimest. Saab ka sauna ja on grillimisvõimalus. Soovi korral võib ka hoovi oma telgi püsti panna.

Kalda talu lugu ja rohkem PILTE saad lugeda-vaadata SIIT.

HINNAKIRI
☘️ Öö ühele külalisele maksab 35€, lastele 15€
☘️ Sauna kasutamine (seltskonna peale üks saunaõhtu) 35€
☘️ Lisatasu koera eest 20€

Broneerida saab AirBNB keskkonna kaudu või võta ühendust otse minuga:
Telefon: +372 50 98 194
E-post: kaldatalumajutus@gmail.com
FB: Kalda talu

Toad on puhtad ja korralikud, pererahvas sõbralik. Oleme avatud maist septembrini. Oled oodatud veetma oma suve parimaid päevi Kalda talus!

Vaade rannale, mis asub majast 100m kaugusel