Individuaalne toetus

Pakun individuaalset toetust neile, kelle hinges valitseb segadus, rahulolematus ja tühjus. Kui soovid endast teadlikumaks saada ning oled valmis elumuutusteks, võib meie kohtumistest olla sulle palju kasu.

MINU KUI KOGEMUSNÕUSTAJA PEAMISED TEEMAD:
KAASSÕLTUVUS /suhtesõltuvus/lähisõltuvus
ATL ehk alkohooliku täiskasvanud laps
ELU ÜLITUNDLIKU INIMESENA


JAGAN MEELELDI OMA KOGEMUSI JA TEADMISI, KUI:


su enesehinnang on langenud
-sul on keeruline seada piire
-sa ei julge öelda “ei”
-kipud pidevalt vabandama, selgitama
-sul on keeruline langetada otsuseid
-sul on segased suhted
-sa oled partnerisse liigselt klammerdunud või vastupidi eemaldunud
-sa elad rohkem kellegi teise kui enda elu
-tunned vastutust teiste tegemiste eest
-oled väga mõjutatav teiste emotsioonidest ja käitumistest
-tunned sageli häbi ja süütunnet
-sul käivad ärevus- ja masendushood
-oled kogenud vaimset või füüsilist vägivalda
-sul on pidev väsimus
-oled ise/su lähedane on mõne sõltuvuse küüsis
-soovid teisi päästa, jättes tihti ennast tahaplaanile
-oled kaotanud kontakti enda soovide ja vajadustega
-tunnetad, et üksiolemine on sulle sama oluline kui hingamine

Kui jõuad teadmiseni, et enam niimoodi edasi elada pole soovi, jaksu ja tahet, siis tea, et Sa ei pea üksi hakkama saama.
Olen selle raja läbi käinud ja tean, et elu võib olla väga ilus ja elus! Kel huvi täpsemalt minu tausta kohta teada, siis minu kaassõltuvuse väljakujunemise põhipõhjuseks on päritoluperes valitsev alkohol. Seda on minu ümber olnud palju lapsepõlves ja hilisemas elus valisin abikaasa, kes selle sõltuvuse käes vaevles (tema looga saad tutvuda tema blogis siin). Olen taastuv kaassõltlane ja ATL (alkohooliku täiskasvanud laps) ning need on teemad, milles ma olen täielik proff 🙂
Saan oma kogemuse põhjal väita, et kaassõltuvuse lõksus olles tuhmuvad elu imelised värvid, tekib tunne, et minuga on midagi valesti, aga midagi oma elus muuta pole oskust ega jaksugi…Aga see ei pea nii olema, kui sa väga tahad, siis saab sealt välja astuda, luban seda!
Mina ei ole seda aastatepikkust taastumisteekonda üksi käinud, minu kõrval on olnud mitmeid häid inimesi, kelle toel samm-sammu haaval edasi olen liikunud…vahel ka tagasi, sest tagasilangus on normaalne ja seda juhtub kõigiga! Nüüd on käes aeg, kus olen ise piisavalt valmis olema teistele see tugi ja abilootuskiir ning hinnangutevaba kuulaja. Jagan suurima rõõmuga oma lugu, kogemusi ja teadmisineile, kes on otsustanud ise ennast päästma hakata. Teisi te muuta ei saa, isennast aga kindlasti!

Olen lõpetanud Tallinna Kogemusnõustajate Kooli kogemusnõustaja baaskoolituse ja täiendõppe riikliku õppekava alusel. Olen Eesti Kogemusnõustajate Koja registrisse kantud kogemusnõustaja.

Toimetan enamasti Keila Teraapiakeskuses, aga soovi korral saame kohtuda ka mujal või suhtleme hoopis telefoni või veebi vahendusel. Kõik variandid on võimalikud! Võime kohtuda vaid korra, konsultatsiooniks, aga võime teha koostööd pikema aja vältel – ikka nii nagu Sinule vaja on.


HINNAKIRI


✿ Individuaalne toetus
(silmast-silma / zoomi vahendusel / telefoni teel)
1h tasu 40€
1,5h tasu 50€
Toetusgrupi liikmetele grupis osalemise perioodil individuaalne nõustamine -25% tavahinnast (ehk 1h 30€ ja 1,5h 37.50€)
✿ Pakun teenust ka Keila Rehabilitatsioonimeeskonna liikmena. Lisainfo selle kohta siit.

NB! Kui meil on aeg kokku lepitud, aga sa ei tule kohale/ei liitu zoomiga 15min jooksul, siis arvestan kohtumise toimunuks.

KLIENTIDE TAGASISIDET minu nõustamistele saab lugeda SIIT.