10. märtsil alustab uus 3-kuuline naiste kaassõltuvuse toetusgrupp

Mul on viimase kolme aasta jooksul olnud võimalus osa saada sadade naiste imelistest hapratest lugudest. Need kõik on olnud naised, kes on teinud julge otsuse vaadata sügavamale iseenda sisse. Mõni neist vaatas korra-paar ja otsustas, et peab veel veidi küpsema, et sügavamale liikuda ja see on olnud aus ning julge tunnistus. Enamus neist on aga vapralt jätkanud seda uskumatult põnevat teekonda oma kaassõltuvuse mustrite märkamiseks ja oma mina taasleidmiseks. Osad naised on saanud minult tööriistu ja julgustust ning toimetavad omaette, osadega kohtume erinevates gruppides ja veebinarides. Igaühel on oma tempo ja oma teerada, kuidas nad endaga järjest enam kontakti saavad.
Kogu see tagasiside, mida ma olen klientidelt saanud, annab mulle kindluse, et selle teema käsitlemine on tähtis ja minu toetus on olnud oluline. 

JÄRGMINE 3-kuuline toetusgrupp läheb teele 10.MÄRTSIL 2024


GRUPI EESMÄRK on pakkuda sulle turvalist ja toetatud keskkonda, et hakata tegelema oma kaassõltuvuslike mustritega.
TOETUSGRUPIS OSALEMINE annab võimaluse märgata oma mustreid ja uskumusi, julguse neid muuta ning liikuda järjest enam teadlikumana ja enesekaastundlikumana oma elu loomise poole.

🌿 Grupp kestab 12 nädalat, alustame 10.märtsil kell 18.00 veebikohtumisega
🌿 Toetusgrupi formaat: iseseisev töö+veebikohtumised
🌿 4 korda toimub ühine grupi veebikohtumine (P 10.03, P 07.04, P 05.05 ja P 26.05 kell 18.00-20.00)
🌿 Iga nädal on uus teema, konspekt, raamatusoovitused ja kodutöö, mis kõik toetavad kaassõltuvuse teema teadvustamist ja iseenda mõistmist 
🌿 Veebikohtumiste vahepeal toimub töö juhendatud minigruppides ja iseseisvalt
🌿 Kogu 3 kuu vältel on minu individuaalne nõustamine osalejatele soodushinnaga (-25% tavahinnast)
🌿 Osalemise eest on võimalik tasuda korraga 130€ või igakuiselt 3×49€
🌿 Peale grupi lõppemist on võimalus liituda suurema FB grupiga, kuhu on koondatud läbi aastate kõik minu gruppides osalenud naised ja väärtuslik info, grupiliikmete soe toetus, igakuised veebinarid jne.

OSALENUD KLIENTIDE TAGASISIDET saad lugeda SIIT
Grupiga liitumiseks palun täida ära VORM
Kui midagi vajab täpsustamist, siis KÜSI JULGESTI

Kairit 🙂