Uus teenus – kupumassaaž

KUPUMASSAAŽ


Täna osalesin taas uuel koolitusel – õppisin kupumassaaži tegemist. Koolituspäev oli hästi praktiline, sekka palju teoreetilisi teadmisi. Käed sügelevad klientide järgi, kel soov saada kupumassaaži. Õhtul lubasin Kristo peal ka proovida, ta on küll jube karvane, eks saab näha kas paneb kohe laua pealt jooksu või pole see asi nii hull midagi.

No tegelikult on see ikkagi hästi-hästi mõnus protseduur. Meie õpetaja Boriss rõhutas ka, et see polegi nagu massaaž vaid ikka pigem protseduur. Seda ei annagi võrrelda tavalise kätega tehtud massaažiga, see on hoopist teistmoodi. Peab ise kogema!

Lühidalt kokku võttes on see superkasulik kogu kehale 🙂 ja nii mõnna pealekauba. No enamus ajast on see mõnus, osad kehapiirkonnad on veidi õrnemad ja siis võib veits valus ka olla, aga alati saab intensiivsust reguleerida.

Mulle aga meeldib see, et mul on jälle üks võimas tööriist juures ja kuppe saan väga edukalt kasutada ka tavalise klassikalise massaaži juures asjaliku lisaväärtusena. Saab panna neid nt trigeripunktide peale. Siis saab kuppe kombineerida ka aroomiõliga. No ühesõnaga enne koolitusele minekut poleks ma arvanudki, et see on nii äge tehnika ja saab kasutada nii mitmel erineval moel.

Aga mis seal ikka, ootan sind lauale. Vastu suve on see eriti sobiv massaaž, kuna mõjub hästi meie nahale ja vähendab tselluliiti ja aitab kaasa ainevahetuse kiirenemisele.
Võta julgesti ühendust, pakun suure rõõmuga soovijatele hea kogemuse ja parema tervise! Registreerimise info leiad SIIT.