Kontrollivaba kohtamine ehk väljakutse naistele

Kontrollivaba kohtamine oma mehega

Armas naine, peagi on tulemas sõbrapäev ja mul on sulle idee, kuidas oma meespoolt rõõmustada!
Kuidas oleks, kui läheksid oma mehega KONTROLLIVABA KOHTAMISELE? Deidile, kus sina annad kontrolli käest ja lased mehel kõike otsustada.

Plaan on selline, et mees korraldab teile ühise õhtu/päeva/nädalavahetuse, mille jooksul tema otsustab kõige üle. Tema ütleb, mida naine selga paneb, mis kell peab valmis olema, tema juhib autot, valib restorani, tellib söögi, tasub arve, planeerib edasised tegevused.
Naine ei paku välja oma lahendusi ega ideid. Naine ei pöörita silmi kui saab teada kuhu minnakse. Naine ei nääguta, et seal on liiga kallis/liiga odav/ vms. Naine ei õpeta, millist teed kaudu saaks kiiremini kohale. Naine ei juhenda, kuhu auto parkida. Naine ei vaidle mehele milleski sel õhtul vastu. Naine ei alanda meest teiste ees, ei kohtle teda saamatu lapsena. Naine ei püüa olla olukorra peremees vaid usaldab. Naine ei tee omapoolseid ettepanekuid. Naine ei süüdista kui kõik ei lähe nii nagu tema eeldas. Naine ei hala, ei vingu, ei targuta. Naine ei kohitse oma meest. Naise ülesandeks sel deidil on vaid olla ilus ja naiselik, nautida kõike, mis pakutakse.

Mis selle mõte on?


Mis selle mõte on…küsid sa? Sellel on kaks mõtet.
👩‍🦰 Esiteks saad sina ennast täielikult vastutusest vabaks lasta (tean, et sa pole selles eriti osav…aga harjutamine teeb meistriks), lõõgastuda ja harjutada/taastada usaldust oma mehe suhtes. Teades enamus naiste tugevat kontrollivajadust (ma-teen-nagunii-kõike-paremini-ja-meest-ei-saa-kunagi-usaldada sündroom), pole see sulle kindlasti kerge ülesanne. Seepärast ma seda väljakutsena esitlengi.
👨‍🦰 Teiseks kinnitavad uurimused, et mehed tunnevad paarisuhtes kõige enam puudust austusest. Seega miks mitte näidata oma mehele kasvõi ühe õhtu jooksul, et me austame tema valikuid ja usaldame kontrolli tema kätte. Me anname selle käiguga mehele signaali, et me usume temasse. Me kingime talle võimaluse tunda ennast taas perekonna peana. Me anname talle munad tagasi. Uskuge mind, neile on seda väga vaja!

Kuidas tundub, ARMAS NAINE, kas sa saaksid sellega hakkama?
MA TEAN, et paljudel naistel kraaksatab juba seda teksti lugedes kuradike õla peal: “Selline asi ei tule kõne allagi, ma lihtsalt ei saa oma meest usaldada, mine tea, mis asja ta meile korraldab. Kui mind peres poleks, kui mina kõike kontrolli all ei hoiaks, siis oleks lapsed ammu lastekodus ja mees ise paadialune ja kogu see kupatus nimega pere oleks laiali lagunenud. Ta keerab kõik untsu, ei see ei toimi, see on halb mõte.”
Aga mis siis, kui sa eksid, mis siis kui su mees on suhtes aladomineerivaks muutunud seetõttu, et sinust kui hoolivast naisest on oma mehele saanud kuri ema, kes poob ja laseb, nõuab ja käseb? Mis siis, kui seda kõike saab taas muuta? See pole ju alati niimoodi olnud? See mees, kellesse sa armusid, seda meest sa ju usaldasid?
Äkki värskendada oma suhet selle väljakutsega? Anda kontroll käest ja olla kasvõi ühe õhtu jooksul jälle oma mehele lihtsalt naine, kes vajab turvalist ja tugevat meest oma kõrvale. See tasub proovimist, ma olen selles sajaga kindel!!!
Kui paarisuhet peotantsuga võrreda, siis teate ju küll, et tantsu õnnestumiseks peab üks paariline juhtima ja teine järgneb, usaldab. Luba olla oma mehel juhtrollis. See on nende kaasasündinud võime, kahjuks on see mitmetel põhjustel ümber pöördunud ja paljudes peredes juhib tantsu naine…ja seda on kurb vaadata. Sest naise roll on hoopis teine ja naisel on hoopis teised ülesanded. Luba oma mehel olla taas mees ja siis saad sina olla taas naine.

Kas teate, et naised alustavad suhet lootusega, et nad saavad mehi muuta ja mehed loodavad suhte alguses, et nende naised ometigi ei muutuks…irooniline, kas pole?

Üks varasem postitus, kus arutlen ka meeste-naiste omavaheliste suhete üle ja sellest, et naised kiusavad mehi, on mul kirjas SIIN. Loe seda ka.

PS! Tänase postituse ideeks andis tõuke Laura Doyle raamat “Alistuv naine”.
PPS! Te veel tänate mind, kui selle väljakutse vastu võtate 😀 Ootan väga tagasisidet nende vaprate naiste käest, kes sellega hakkama saavad! See saab olema lõbus ja ehk ka piisavalt teistmoodi kui argipäev. Ja ehk saab siit alguse midagi uut, mis teie suhet toetab.
PPPS! FB LEHEL ON KÄIMAS KUNI 31.01.2022 LOOS, seoses selle postitusega. Mine osalema!