Mida teha ja mida mitte enne massaaži tulekut?

Soovitusi enne massaaži nautimist

Kliendid ikka uurivad, et mis ja kas ja kuidas enne massaaži peaks käituma. Esmapilgul võib tunduda, et mis seal siis ikka nii väga erilist olla saab – tulen, koorin end paljaks (no mitte päris, aluspüksid jäävad ikka jalga :D), viskan pikali ja massaaž võibki alata. Jah, ega selle protseduuri juures mingit hullu tuumafüüsikat ei olegi, aga siiki, olles nüüd mõnda aega erinevaid kliente teenindanud, tahaksin kirja panna oma mõtteid sellel teemal. Et mida siis teha/mitte teha, et oma massaažikogemus maksimaalselt nauditavaks muuta ja ka minul kui massööril rõõmsam meel sind mudida oleks.

 • HÜGIEEN
  Kas hüpata enne massaaži tulekut dushi alt läbi või mitte – jääb kliendi enda otsustada. Kui sul on see võimalus, oleks kena, kui mitte ära siis seepärast massaaži tulemata jäta. Ja vajadusel (eelneval kokkuleppel) saab enne seanssi meie juures pesemisvõimalust kasutada.
 • LÕHNASTAMINE
  Minu isiklik suur palve – palun ärge kasutage enne seansile tulekut parfüüme/deodorante jms. Olen väga lõhnatundlik ja tugevad lõhnad segavad mul keskendumast ja on häirivalt ebameeldiv viibida keemilise lõhnapilve sees. Kahjuks “lõhnavad” osad kliendid ka ilma parfümeeriatooteid kasutamata väga vängelt, kuna on valinud oma pesu pesemiseks/loputamiseks tugevalt lõhnastatud vahendeid. Ka see on ebamugav taluda.
 • JUUKSED
  Peate arvestama, et uhked soengud võivad massaazi käigus lössi vajuda ja hiljem peegli ette sattudes võite päris ära ehmatada, et kes see nuustik mulle nüüd vastu vaatab. Pole mõtete vahetult enne tulekut oma juukseid soengugeeliga sisse mätsida ega lakiga üle pritsutada. Soengust ei jää nagunii palju järgi ja peale selle on minul keeruline sulle mõnusat peamassaaži teha, kui juuksed on kokku keepunud. Kui sul on pikad juuksed, võta kaasa patsikumm. Kaela massaaži tehes kipuvad juuksed sõrmede vahele jääma ja see on mõlemale osapoolele ebameeldiv.
 • MEIK
  No see on vist rohkem naiste teema. Mustad pandasilmad peale laualt tõusmist on päris nunnud, aga ilmselt pole sul eesmärk inimesi tänaval ehmatama ka hakata. Kui sul on silmad värvitud, siis võiksid kaasa võtta nt silmameigi eemaldi, et suurem kiht enne massaaži maha võtta. Meil on peeglid olemas ja pärast saad oma ilusad lopsakad silmad jälle tagasi joonistada.
 • EHTED
  Ehted võivad sul küljes olla küll, see pole probleem. Aga enne lauale minemist palun ära võtta kaelaehted ja käe ümber olevad kulinad. Kui soovid massaaži maksimaalselt nautida, siis ka kõrvarõngad ja suured sõrmused. Samuti käekell. Ilmselgelt on sul kahju, kui uus nutikell pärast õliste rantidega kaunistatud on. Igasugused augustamised on eraldi teema. Kui need otseselt massaažitavates piirkondades pole, siis need mind ei sega 🙂
 • SÖÖMINE
  Kas tulla täis või tühja kõhuga? No ideaalne oleks see vahepealne variant. Täitsa koriseva kõhuga pole sul hea olla ja veresuhkur läheb liiga alla, lõpuks muutud mul veel apaatseks ka ja no mis ma siis teen kui sinuga kontakti enam ei saa? Liiga täis kõhuga on ebamugav kõhuli laual olla ja see pole ka hea variant. Et siis väike snäkk enne tulekut on hea valik.
 • JOOMINE
  Alkoholi joomine on massaaži tegemiseks ilmselge vastunäidustus ja “lõhnadega” kliente ma ei teeninda. Muid jooke võid tarbida, aga mitte palju. Kui seansi ajal tuleb soov wc külastada, pole hullu, saame hakkama. Aga parem oleks seda ennetada.
 • TELEFON
  Kui soovid täielikult lõdvestuda, palun vajuta oma telefoni nendele nuppudele, et ta ei heliseks ega ka vibreeriks. Siis on hea ja rahulik massaaži nautida. See on aeg, mil sul pole kohustusi ja sa ei pea mitte kellegi jaoks olemas olema. Kuigi su emale/kaasale/ülemusele see mõte kohe üldse ei meeldi, siis eira neid ja lülita ennast offlaini.
 • INFO ENDA KOHTA
  Mõtle enne tulekut, kas sul on mulle midagi olulist öelda. Nt terviseprobleemid, vigastused, ravimid, allergiad, vererõhk jne. Kas tulid lihtsalt lõõgastuma või pöörame tähelepanu mingile kindlale piirkonnale, mis sulle muret teeb. Hea oleks ka teada, milline on su eluviis (istuv, passiivne, liikuv jne). Räägi enda kohta pigem rohkem kui vähem. Aga seda siis ENNE massaaži. Sest massaažiseanss on lõõgastumiseks ja kui sa terve aja ohjeldamatult lobised, siis sa ei märkagi kui mõnus sul oli.