Noortemassaaž

Massaaž noortele vanuses 10-18a

Miks peaks noor massaaži tulema? Aga sellepärast, et noore elu on täis väljakutseid nii kehalisesemotsionaalses kui ka mentaalses mõttes. Kogu nende elu on pidevas tohutus muutuses. 

Massaažiseanss on üks hea võimalus, mis toetab noort inimest sellel keerulisel ajal. Puudutus ja kerge lihastöötlus on suurepärane vahend pingete ja stressi leevendamiseks. Olgu need mured ja pinged siis põhjustatud vanematest, sõpradest, koolist vms.

Massaažilaual olles enamus noori lõõgastuvad juba esimesel seansil päris kenasti. On ka neid, kes on veidi enam pinges ja kartlikumad, aga juhtub ka seda, et lõõgastav seanss julgustab noort enda elust rääkima ja abi küsima. See on väga suur usaldus! Noored on väga erinevad, aga see ongi ju äge!

Kehalises plaanis on samuti noorele massaaž vägagi näidustatud. Näiteks kasvuvalude puhul saab abi jalgade oskuslikust massaažist. Liigsest nutiseadmest põhjustatud õlavöötmepinged on tänapäeva noortel nii nii tavalised, neidki saab väga edukalt massaažiga leevendada. Tihti on peale spordipäevi, matkasid, aktiivseid treeninglaagreid jne keha väga pinges. Siingi pakub üks mõnus seanss kiiret leevendust noorele kehale.

Otse ühendust massööriga noored ise selles vanuses ei kipu võtma, broneeringud tulevad ikka läbi vanemate. Aga seda enam panen südamele, et vanemad, märgake ja julgustage oma lapsi massaaži tulema. Tulge kasvõi esimene kord koos ja ma lihtsalt näitan ruumi ja tutvustan, kuidas massaaži tehakse. Et pole vaja kellegi ees alasti olla ja haiget ka ei tehta. Kõik on hubane, turvaline ja piire arvestav. 
Olen üllatunud, et enamus noori, kes minu juurde on sattunud, pole mitte vanema poolt soovitatud vaid lapsed on ise kodus öelnud, et nad tahaksid massaazi proovida. Nii lahe!

Noortele teen klassikalist massaaži ja valikus on seansi pikkused 30/45/60 minutit.

HINNAKIRI NB! Noortele kehtib soodushind!
AJA BRONEERIMINE