JOOGA

Olen aastate jooksul katsetanud mitmeid erinevaid joogastiile, aga minu vaieldamatu lemmik on läbi aegade olnud YIN JOOGA. Minu süda kuulub just sellele rahulikule, meditatiivsele praktikale.
2016.aastal õnnestus mul osaleda kahel yin jooga treenerite koolitusel. Õpetaja Sebastian Pucelle käe all veedetud 100 koolitustunni vältel kinnistus üha enam ja enam soov ka ise seda imelist joogastiili teistele tutvustada.

Yin jooga tunni olemuseks on pikad venitused (2-5min), staatilises asendis olles avanemine, endaga kontakti võtmine, paindlikkuse õppimine, hingamise rahustamine ja kontrollist loobumise õppimine. Hetkes olemise praktika. Harjutused on väga lihtsad, aga samas on see tund ilmselgelt väljakutseid pakkuv kõigile, nii füüsiliselt kui meeleliselt.
Täpsemalt tunni ülesehitusest kirjutasin SIIN.
Yin jooga sobib kõigile, kasutame tunnis lisavahendeid (pleedid, plokid, rullid) ja nende abiga saab igaüks vastavalt oma olukorrale sättida end just talle sobivasse poosi. Rasedus ja yin jooga sobivad samuti kokku. Täpsemalt loe seda siit postitusest.

Olengi nüüd mitme hooaja vältel pakkunud huvilistele juhendust ja toetust ning läbi viinud sadu yin jooga tunde ja ka mõned joogalaagrid, käinud ettevõtete suvepäevadel, spordipäevadel, kliendiüritustel ja mujal koosviibimistel seda joogastiili tutvustamas ja koos külalistega praktiseerimas.

Joogatunde viin läbi Keila Teraapiakeskuses (Keila, Keskväljak 17).
Ühe tunni tasu 10€, 5x pääse 45€, 10x pääse 80€. Tasuda saab sularahas, arve alusel ülekandega või Stebby (endine SportID) vahendusel.